ZAMÓWIENIE

SPRZEDAŻ STACJONARNA

Coś co odróżnia nas od konkurencji to fakt, iż każdy klient może przed zakupem w siedzibie naszej firmy obejrzeć zawartość pakietu. Waga lub ilość sztuk w pakiecie różni się w zależności od asortymentu. Jeśli zdecydują się Państwo odwiedzić firmę Wiltex s.c. z przyjemnością zaprezentujemy wszystkie dostępne asortymenty oraz możliwości, które daje współpraca z nami. Dodatkowo służymy radą i doświadczeniem przy każdym zakupie.

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Wysyłki krajowe– Dla tych z Państwa, którzy nie mogą dojechać do nas osobiście ze względu na dużą odległość, brak czasu lub zbyt wysokie koszty podróży oferujemy wysyłkę towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Mamy wielu stałych klientów, którzy korzystają z takiej formy zakupów w naszej hurtowni. Wysyłki odbywają się na terenie całego kraju (Polska). Koszt wysyłki pakietu to:

22 zł/pakiet po wpłacie na konto;
26 zł/pakiet za pobraniem;
190 zł/paleta po wpłacie na konto;

Wysyłki zagraniczne – Firma Wiltex s.c. realizuje wysyłki nie tylko krajowe, lecz również zagraniczne, zarówno paletowe jak i pojedynczych pakietów. Posiadamy umowy podpisane z firmą GLS (kartony) oraz DHL (palety). Jeśli chcieliby Państwo poznać koszty dostawy do dowolnej miejscowości zagranicznej prosimy o kontakt. Przykładowe koszty znajdują się poniżej:

Litwa – 90zł/pakiet; 
Czechy – 90zł/pakiet;
Słowacja – 90zł/pakiet;
Niemcy – 90zł/pakiet;

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

Zamówienie można składać wypełniając formularz w zakładce “kontakt”, poprzez wiadomość prywatną na naszym fanpage’u na facebook’u lub telefonicznie +48 61 816 12 01 lub +48 735 777 778. Po złożeniu pierwszego zamówienia zostanie do Państwa przypisana osoba prowadząca, która będzie odpowiedzialna za współpracę. Składając zamówienie należy podać:

• preferowaną opcję wysyłki (po wpłacie na konto lub za pobraniem);
• adres dostawy wraz z numerem kontaktowym;
• pełne dane swojej firmy (imię, nazwisko, nazwa firmy, adres, NIP).


Dane do wpłaty:
Wiltex s.c.
ul. Polna 2
60-185 Skórzewo
Santander 66 1090 1346 0000 0001 2131 1193

Po zaksięgowaniu pieniędzy przygotujemy i wyślemy przesyłkę. Na przelew czekamy do 5 dni roboczych po tym czasie zamówienie zostaje anulowane. Czas oczekiwania na paczkę to 24-48h. Faktura lub paragon dołączane są do przesyłki.

Serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni odzieży używanej w Skórzewie (w pobliżu lotniska w Poznaniu).