Zamówienie | Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań
Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań

Zamówienie

W celu złożenia zamówienia skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy

SPRZEDAŻ I ZAMÓWIENIA

Coś co odróżnia nas od konkurencji to fakt, iż każdy klient może obejrzeć zawartość worka przed zakupem. Waga worka jest zależna od asortymentu, który się w nim znajduje (15, 20 lub 25 kg). Dodatkowo służymy radą i doświadczeniem przy każdym zakupie.

Dla tych z Państwa, którzy nie mogą dojechać do nas osobiście ze względu na dużą odległość, brak czasu lub zbyt wysokie koszty podróży, oferujemy wysyłkę towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłki odbywają się na terenie całego kraju. Koszt wysyłki to 19zł/worek. Mamy wielu stałych klientów, którzy korzystają z takiej formy zakupów w naszej hurtowni. Masz wątpliwości? Zadzwoń! Rozwiejemy je!

Jak składać zamówienia na odzież sortowaną?
1. Aby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz w zakładce “kontakt” lub skontaktować się z nami telefonicznie.
2. Należy podać pełne dane swojej firmy (imię, nazwisko, nazwa firmy, adres, NIP). W przypadku, gdy dostawa towaru ma odbyć się za pośrednictwem firmy kurierskiej konieczne jest również podanie numeru kontaktowego.
3. Po uzgodnieniu szczegółów dostawy, należy dokonać przelewu na nasze konto bankowe ( BZ WBK 66 1090 1346 0000 0001 2131 1193). Po zaksięgowaniu pieniędzy przygotujemy i wyślemy przesyłkę. Na przelew czekamy 5 dni roboczych po tym czasie zamówienie zostaje anulowane. Czas oczekiwania na paczkę to 24-48h. Faktura dołączana jest do worka.

Serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni odzieży używanej w Skórzewie (k. Poznania).