ODZIEŻ UŻYWANA

IMPORTER ODZIEŻY UŻYWANEJ

Jako hurtownia odzieży używanej sortowanej oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy zarówno dla osób, które już posiadają swoje sklepy, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z second-handem. W naszym asortymencie znajdują się pakiety odzieży damskiej w pierwszym gatunku. Ubrania są wyprane oraz bez defektów, dzięki czemu zaraz po zakupie można wprowadzić je do swojej oferty. Oferujemy korzystne ceny i przejrzyste warunki współpracy na odzież używaną cream.

ODZIEŻ SORTOWANA A NIESORT

Zasadniczą różnicą pomiędzy sortem a pozostałymi artykułami oferowanymi dla sklepów second-hand jest:
 Jakość – w tej kwestii jest stała, produkty nie są uszkodzone ani brudne;
 Cena – w świetnym stosunku do jakości produktów, cennik jest dostępny dla każdego klienta;
 Wybór – każdy klient ma możliwość wyboru pakietu dla siebie;
• Świadomość – nie sprzedajemy „kota w worku”, każdy ma wgląd do przygotowanych paczek;

Jako importer odzieży używanej nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi dostawcami, z którymi wiąże nas odpowiednia umowa. Stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalizm świadczonych usług – poczynając od pozyskiwania towaru, aż po jego sprzedaż. Importując towar możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Istnieje możliwość indywidualnej wyceny, a ogólny cennik dostępny jest w zakładce cennik.

ODZIEŻ 2ND HAND HURT

Jako renomowany importer odzieży używanej staramy się, by dostarczać naszym klientom jak najszerszy asortyment. Oferujemy więc także świetnej jakości torebki używane oraz obuwie używane. Za sprawą naszej bogatej oferty second-handy i outlety mogą poszerzać zakres swojej działalności, zaopatrując całe rodziny – od najmłodszych po najstarszych. Sprowadzamy najlepszą markową odzież, którą cechuje staranne wykonanie z dobrych jakościowo i trwałych materiałów. Rzeczy, które prosto z prowadzonej przez nas hurtowni odzieży dziecięcej trafiają do sklepów, będą dobrze służyć przez długi czas.

W prowadzonej przez nas hurtowni odzieży używanej mix klienci znajdą ubrania każdego rodzaju i typu. Ciuchy dzielimy na przejrzyste kategorie według ich jakości i zbieramy w gotowe pakiety, co sprawia, że wybór towaru i zakup hurtem jest jeszcze łatwiejszy. W ten sposób można wygodnie uzupełniać asortyment sklepów z damską odzieżą używaną oraz outletów. W tej kategorii wszystkie osoby prowadzące internetowe lub stacjonarne second-handy znajdą naprawdę dobre jakościowo ubrania w rewelacyjnych cenach. Jako bezpośredni importer posiadamy produkt, który spełni oczekiwania Państwa klientów.

CIUCHY CREAM

Przy hurtowej sprzedaży importowanych produktów zapewniamy doskonałą klasę towaru. Powodem tego jest to, że oferowane ubrania są sortowane i starannie wyselekcjonowane. Cream (A-klasa) to najwyższa, możliwa jakość, wśród której występują markowe ciuchy, a nawet ubrania z metkami. W tej kategorii nie ma ubrań brudnych, zniszczonych czy ze specyficznym zapachem. Co ważne, każdy klient może otworzyć pakiet i obejrzeć dostępny w nim towar – jeszcze przed jego zakupem. Wysyłamy towar za pośrednictwem firmy kurierskiej, a w przypadku zamówień hurtowych organizujemy własny transport. Każdy może jednak podjechać do naszego magazynu i kupić oraz odebrać ubrania.

Sprzedajemy odzież używaną jakości cream hurtem, jesteśmy więc idealnym partnerem do współpracy dla właścicieli second-handów, outletów czy sklepów internetowych. Dzięki możliwości wysyłki zaopatrujemy klientów z całej Polski w możliwie najlepszy towar. Ubrania z tej kategorii często nie różnią się od rzeczy nowych, jakie można znaleźć w sklepach. Co więcej, są to produkty znanych i popularnych marek. Ciuchy z drugiej ręki nie powinny dłużej kojarzyć się z przechodzonym, nieciekawym towarem. Za sprawą naszej oferty, klienci nabywają dobrej klasy ubrania w świetnym stanie, a przy tym w atrakcyjnych cenach. W naszej hurtowni można przekonać się na własne oczy, że pakiety cream to odzież używana, prezentująca wyłącznie najwyższą jakość.