Sortowana odzież używana dziecięca i nie tylko
Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań

Odzież używana

 

Importer odzieży używanej z Anglii

Jako hurtownia angielskiej odzieży używanej sortowanej oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy zarówno dla osób, które już posiadają swoje sklepy, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z second-handem. W naszym asortymencie znajdziesz ponad czterdzieści asortymentów odzieży używanej cream, wśród których znajdują się ciuchy damskie, męskie, dziecięce, młodzieżowe, modne akcesoria i dodatki. Oferujemy korzystne ceny i przejrzyste warunki współpracy.

Ciuchy cream

Wiele osób zastanawia się, jaką jakość ubrań możemy zaoferować przy hurtowej sprzedaży importowanych produktów. Z tego względu, że oferowane przez nas ubrania są sortowane, oferujemy doskonałą klasę towaru. Cream (A-klasa) to najwyższa, możliwa jakość, wśród której występują markowe ciuchy, a nawet ubrania z metkami. W tej kategorii nie znajdziesz ubrań brudnych, zniszczonych czy ze specyficznym zapachem. Co ważne, każdy klient może otworzyć worek i obejrzeć dostępny w nim towar – jeszcze przed jego zakupem. To sprawiedliwe rozwiązanie, za które klienci nas cenią. Wysyłamy towar za pośrednictwem firmy kurierskiej, a w przypadku zamówień hurtowych organizujemy własny transport. Każdy może jednak podjechać do naszego magazynu i kupić oraz odebrać ubrania.

Odzież sortowana a niesort

Zasadniczą różnicą pomiędzy sortem a pozostałymi artykułami oferowanymi dla sklepów second-hand jest:
Jakość – w tej kwestii jest stała, produkty nie są uszkodzone ani brudne;
Cena – w świetnym stosunku do jakości produktów, cennik jest dostępny dla każdego klienta;
Wybór – każdy klient ma możliwość wyboru poszczególnych kategorii;
Świadomość – nie sprzedajemy „kota w worku”, każdy ma wgląd do przygotowanych paczek;

Jako importer odzieży używanej z Anglii nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi dostawcami, z którymi wiąże nas odpowiednia umowa. Stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalizm świadczonych usług – poczynając od pozyskiwania towaru, aż po jego sprzedaż.

Importując towar z Anglii, możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Istnieje możliwość indywidualnej wyceny, a ogólny cennik dostępny jest poniżej, z wyszczególnieniem kategorii oraz wagi worków.

Zapoznaj się z cenami naszej odzieży używanej – (pobierz cennik w formacie PDF)

 

ODZIEŻ
DZIECIĘCA
Zobacz więcej
ODZIEŻ DLA DOROSŁYCH
Zobacz więcej
AKCESORIA
I DODATKI
Zobacz więcej

Dział dziecięcy

Wśród oferowanych przez nas ubrań znajdują się ciekawe modele dla najmłodszych. W ofercie można znaleźć dziecięcy MIX całoroczny lub sezonowy, worki z kurtkami, bluzami czy koszulkami, paczki ze spodniami, a nawet specjalne opakowania z różnymi przebraniami dla dzieci, idealnymi na bal kostiumowy czy szkolny teatrzyk.

Dla dorosłych

W tej kategorii wszystkie osoby prowadzące internetowe lub stacjonarne second-handy znajdą naprawdę dobre jakościowo ubrania w rewelacyjnych cenach. Jako bezpośredni importer posiadamy zbiory przeróżnych ciuchów, poczynając od sezonowych lub całorocznych damskich i męskich, przez paczki z większymi rozmiarami, pięknymi sukienkami oraz tunikami, opakowania ze sweterkami i koszulami, odzieżą sportową, legginsami, jeansami, aż po opakowania z futrami syntetycznymi, strojami narciarskimi, kostiumami kąpielowymi czy nawet odzieżą roboczą.

Akcesoria i dodatki

W asortymencie nie brakuje modnych dodatków, takich jak szaliki, czapki, rękawiczki, torebki, a nawet biżuteria czy zabawki. Udostępniamy akcesoria zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Oferta obejmuje również biżuterię używaną na wagę, którą można otrzymać w rewelacyjnych cenach. W asortymencie znajdują się różnego rodzaju bransoletki, kolczyki, zegarki, zawieszki, a także łańcuszki oraz korale. Biżuteria na wagę jest bardzo atrakcyjnym towarem, który idealnie nadaje się jako urozmaicenie outletu lub sklepu z odzieżą używaną.