Outlet odzieży dla dzieci, torebki, outlet dziecięcy | hurtownia Wiltex - Poznań, Skórzewo
Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań

Hurtownia odzieży outlet

Importer odzieży outlet

 

W tej kategorii prezentujemy nowe ubrania oraz akcesoria, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Głównym celem jest stworzenie szerokiego asortymentu odzieży outlet, czyli produktów nieużywanych, często z metkami. W ofercie znajdują się głównie ubrania z kolekcji z ubiegłych sezonów, tzw. stocki magazynowe, czy końcówki kolekcji. Jako importer odzieży staramy się, by udostępniany towar był jakościowy i zarazem dostępny w bardzo korzystnej cenie. Ubrania są sprawdzone oraz sortowane przez nasz doświadczony zespół. Outlet na kg – jako hurtownia odzieży outlet i bezpośredni importer sprzedajemy ubrania na kilogramy. Przygotowaliśmy wyjątkowo korzystną ofertę dla osób, które prowadzą stacjonarne lub internetowe outlety bądź sklepy z odzieżą outletową. Nieustannie rozwijamy swoją ofertę, by móc jeszcze lepiej trafić w trendy na rynku oraz wymagania naszych klientów.

Duży wybór rozmiarów, marek oraz kolorów to dodatkowy atut zakupów w naszej hurtowni.

Hurtownia outlet dziecięcy

Oferta obejmuje towar od znanych i lubianych marek, takich jak Bershka, Tally Weijl, La Redoute, S’Oliver, New Yorker oraz wielu innych. Nie brakuje tu także słynnych ubranek dziecięcych Disney Kids lub z postaciami z serii Marvel. Każde dziecko na pewno ucieszyłoby się z dresu, bluzy, koszulki czy spodni z ulubioną postacią z bajki: myszką Mickey lub Minni, Kapitanem Ameryka, Hulkiem i innymi, znanymi w dziecięcym świecie, bohaterami.

Odzież dziecięca dostępna jest również na sztuki w zakładce premium.

Stocki odzieżowe – Odzież nowa


Proponowany przez nas towar jest przez nas importowany oraz pochodzi z nadwyżek magazynowych, sezonowych wyprzedaży oraz stoków magazynowych. Końcówki kolekcji stock outlet nie posiadają defektów, a jedynym ich minusem jest to, że pochodzą z reguły z poprzednich kolekcji. Jeśli kolekcje posiadają jakieś defekty, to informujemy o tym klientów. Wysokiej klasy towar importowany z całej Europy, staranne sortowanie, indywidualne podejście do każdego klienta, atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo – to wszystko czeka na Ciebie w polskiej firmie Wiltex. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, którym zależy na świetnej jakości ubrań oraz korzystnych warunkach współpracy ze sprawdzonym i zaufanym importerem i hurtownikiem.

Zapoznaj się z cenami naszej odzieży nowej – (pobierz cennik w formacie PDF)

 

BERSHKA
SUMMER
40.00
PLN / kg netto
 • Mix firmy Bershka
  lato 2017/2018
Zobacz więcej
BERSHKA
WINTER
40.00
PLN / kg netto
 • Mix firmy Bershka
  zima 2017/2018
Zobacz więcej
LESARA
SUMMER
30.00
PLN / kg netto
 • Mix odzieży
  Lesara 2018/2019
Zobacz więcej
LA REDOUTE
SUMMER
30.00
PLN / kg netto
 • Mix damski La Redoute
  lato 2016
Zobacz więcej
LA REDOUTE
WINTER
30.00
PLN / kg netto
 • Mix damski La Redoute
  wiosna-jesień 2016
Zobacz więcej
SZNURÓWKI
MIX
10.00
PLN / kg netto
 • Mix sznurówek
  2017
Zobacz więcej