HURTOWNIA ODZIEŻY OUTLET

IMPORTER ODZIEŻY OUTLET

W tej kategorii prezentujemy nowe ubrania oraz akcesoria, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Głównym celem jest stworzenie szerokiego asortymentu odzieży outlet, czyli produktów nieużywanych, często z metkami. W ofercie znajdują się głównie ubrania z ubiegłych sezonów, tzw. stocki magazynowe, czy końcówki kolekcji. Jako importer odzieży staramy się, by udostępniany towar był najwyższej jakości i zarazem dostępny w bardzo korzystnej cenie. Ubrania są sprawdzone oraz sortowane przez nasz doświadczony zespół. Outlet na kg – jako hurtownia odzieży outlet i bezpośredni importer sprzedajemy ubrania na kilogramy. Przygotowaliśmy wyjątkowo korzystną ofertę dla osób, które prowadzą stacjonarne lub internetowe outlety bądź sklepy z odzieżą outletową. Nieustannie rozwijamy swoją ofertę, by móc jeszcze lepiej trafić w trendy na rynku oraz wymagania naszych klientów.

STOCKI ODZIEŻOWE – ODZIEŻ NOWA

 
MF88Y7X5ZV-0001_1 (6)

Proponowany przez nas towar jest przez nas importowany oraz pochodzi z nadwyżek magazynowych, sezonowych wyprzedaży oraz stoków magazynowych. Końcówki kolekcji stock outlet nie posiadają defektów, a jedynym ich minusem jest to, że pochodzą z reguły z poprzednich kolekcji. Jeśli kolekcje posiadają jakieś defekty, to informujemy o tym klientów. Wysokiej klasy towar importowany z całej Europy, staranne sortowanie, indywidualne podejście do każdego klienta, atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo – to wszystko czeka na Ciebie w polskiej firmie Wiltex. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, którym zależy na świetnej jakości ubrań oraz korzystnych warunkach współpracy ze sprawdzonym i zaufanym importerem i hurtownikiem.

HURTOWNIA OUTLET DZIECIĘCY

 

Oferta obejmuje towar od znanych i lubianych marek, takich jak Bershka, Tally Weijl, La Redoute, S’Oliver, New Yorker oraz wielu innych. Nie brakuje tu także słynnych ubranek dziecięcych Disney Kids lub z postaciami z serii Marvel. Każde dziecko na pewno ucieszyłoby się z dresu, bluzy, koszulki czy spodni z ulubioną postacią z bajki: myszką Mickey lub Minni, Kapitanem Ameryka, Hulkiem i innymi, znanymi w dziecięcym świecie, bohaterami.

Odzież dziecięca dostępna jest również na sztuki w kategorii jakościowej A. Więcej informacji znajduje się w  zakładce premium.

MF88Y7X5ZV-0001_1 (7)

NADWYŻKI MAGAZYNOWE – HURTOWNIA ODZIEŻY WILTEX

Dystrybuowane przez hurtownie Wiltex nadwyżki magazynowe pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców. Ich 100% oryginalność gwarantuje najwyższą jakość materiałów i wykończenia, determinowaną również poprzez markę. Dostępna w naszym asortymencie odzież outletowa zawsze pochodzi z pierwszej ręki. Jeśli prowadzisz outlet, zakup zróżnicowanej odzieży markowej, opatrzonej gwarancją nowości i stanu zgodnego z wybraną przez Ciebie kategorią, będzie doskonałym wyborem. Nasza hurtownia odzieży to jeden z liderów dystrybucji nadwyżek magazynowych i stoków w Polsce. W naszej ofercie znajdują się modele przeznaczone dla każdej grupy wiekowej, w tym także odzież dziecięca. Decydując się na współpracę z naszą firmą, masz pewność dostawy stuprocentowo zgodnej z opisem.

STOCKI ODZIEŻOWE – OUTLET ODZIEŻY MARKOWEJ

Doskonały sposób na zaopatrzenie outletów odzieży markowej w różnorodne produkty z najróżniejszych grup, począwszy od ubrań wierzchnich po bieliznę i skarpetki to stocki odzieżowe. Oferują one zazwyczaj modele nieużywane, stanowiące końcówki kolekcji, w związku z czym sprzedawane są znacznie taniej, Stock jest pakietem skomponowanym z różnego rodzaju markowych ubrań, sprzedawanych w dużych ilościach. Hurt stokowy to doskonały sposób na wzbogacenie oferty sklepu przy minimalnych kosztach. Oferowane przez nas stoki magazynowe to gwarancja jakości za wyjątkowo atrakcyjną kwotę. Sprawdź oferowane przez nas grupy produktów. Oprócz odzieży, za pośrednictwem naszej hurtowni zamówisz także obuwie, akcesoria i wyposażenie gospodarstwa domowego. Oszczędzaj, skupując nadwyżki magazynowe o potwierdzonej jakości, które przyciągną nowych Klientów.