Hurtownia Bershka oraz wiele innych firm | Wiltex - Poznań, Skórzewo
Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań

Odzież Outlet – Bershka

Bershka hurt
W asortymencie naszej hurtowni znajduje się modna odzież Bershka w rewelacyjnych wariantach oraz cenach. Wyjątkowe kolekcje z sezonu 2017, które nadal świetnie się prezentują, wpisują się w obecne trendy i, co najważniejsze, są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto szuka dobrego towaru w jeszcze lepszej cenie. Nasza hurtownia postanowiła wybrać markę grupy Inditex, ponieważ ubrania z ich kolekcji pasują do osoby w każdym wieku.

Ubrania z metkami
Asortyment naszej hurtowni obejmuje ubrania z pierwszego gatunku – z metkami, zapakowane w plastikowe woreczki. Ze świadczonych przez nas usług korzystają zarówno ci, którzy już prowadzą outlety lub sklepy z odzieżą używaną, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sprzedażą ubrań z końcówek kolekcji czy „drugiej ręki”. Wybierając ten towar, dostarczasz swoim klientom jakościowe ubrania, które nie są uszkodzone ani brudne. W ofercie można znaleźć różnego rodzaju sukienki, kurtki, bluzki, koszulki, spodnie i krótkie spodenki, koszule, body, topy oraz wiele innych ubrań idealnych na każdą okazję.

Sprawdzony importer
Jeśli chcesz zakupić w dużych ilościach i świetnych cenach wysokojakościowe ubrania marki Bershka, hurtownia Wiltex jest świetnym kontrahentem – zaufanym i doświadczonym importerem, którego działania cieszą się ogromną popularnością na rynku. Przekonasz się o tym już dziś, podejmując bezpośredni kontakt z przedstawicielami przedsiębiorstwa. We współpracy z firmą Wiltex masz możliwość otwarcia worka i przejrzenia zawartości. Zapraszamy do współpracy.

 

Mix damski letni firmy Bershka, od grupy Inditex

Odzież z sezonu 2017, 1-szy gatunek, z metkami, zapakowana w plastikowe woreczki

Zdjęcia przedstawiają odzież z jednego pakietu 20kg

W pakiecie znajduje się około 130szt. odzieży