O nas - Wiltex Hurtownia - Odzież, Obuwie, Dodatki

FIRMA

W naszej ofercie znajduje się odzież nowa i używana – męska, damska, dziecięca jak i obuwie, torebki, gospodarstwo domowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria.

Firma nie posiada własnych sklepów stacjonarnych, cały towar trafia do naszych partnerów biznesowych.

Jako firma z międzynarodowymi operacjami, skupiamy się na budowaniu wieloletnich i godnych zaufania relacji z klientami.

Firma Wiltex s.c. mieści się w pobliżu Poznania, Polska. Nasze centrum logistyczne wraz z magazynami znajdują się na terenie o łacznej powierzchni  ponad 5 000 m².

Nasz międzynarodowy dział zakupów nieustannie przegląda rynek wysokiej jakości odzieży, w celu znalezienia najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Obecnie nasza firma jest dostawcą hurtowych i detalicznych zamówień w krajach Europy oraz Azji. 

FILOZOFIA FIRMY – ZERO WASTE

Jesteśmy z Wami już od 1991 roku. Od początku naszego istnienia dbamy o środowisko. Zgodnie z zasadą „zero waste” wprowadzamy do obrotu towary pochodzące ze zwrotów konsumenckich, jak i dajemy drugie życie produktom używanym. Dzięki temu produkty te ponownie wracają na rynek i są użytkowane. Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby w pozytywny sposób oddziaływać na środowisko, społeczeństwo, współpracowników, dostawców oraz naszych klientów.

Wasz zespół Wiltex