MARKI PREMIUM

HURTOWNIA ODZIEŻY MARKOWEJ

Wiltex s.c. mając podpisane umowy na wyłączność z największymi platformami internetowymi eCommerce na świecie oraz bezpośrednio z producentami jest w stanie zaoferować produkty znanych i renomowanych marek w możliwie najniższych cenach. Produkty marek premium jakie znajdują się w naszej ofercie to przede wszystkim: odzież premium, bielizna premium, biżuteria premium, zegarki, okulary, obuwie, torebki oraz gospodarstwo domowe.

Produkty pochodzą zarówno z końcówek serii jak i z bieżących kolekcji. Jako bezpośredni importer odzieży markowej jesteśmy w stanie dostarczyć produkty wraz z listą pakunkową oraz zdjęciami. Możliwy jest również wybór zarówno modeli jak i marek. Towar zapakowany jest na paletach wraz z specyfikacją: ilość sztuk, waga, data załadunku. Dostępne kategorie jakościowe:

A-category – produkt z poprzednich kolekcji, możliwy wybór marek oraz modeli, średnia cena to 15% RRP (sugerowana cena detaliczna);

  • oryginalnie zapakowany, całkowicie bez defektów;
  • dostępna szczegółowa oferta w formacie excel wraz ze zdjęciami;

B-category – zwroty klientów z obecnego sezonu (14 – dniowe);

  • może posiadać minimalne, odwracalne ślady użytkowania (zabrudzenia) lub małe wady producenta (zaciągnięta nitka);

Sprawdź przykładowe defekty…

C-category – zwroty klientów z obecnego sezonu (30 – dniowe);

  • produkt posiada defekty charakterystyczne dla kategorii B
  • produkt może posiadać znaczne ślady użytkowania lub widoczne defekty (brak guzika, zepsuty zamek, przecięcia, przybrudzenia, przetarcia);

Sprawdź przykładowe defekty…

D-category – zwroty klientów z obecnego sezonu (30 – dniowe);

  • produkt posiada defekty charakterystyczne dla kategorii B oraz C
  • produkt posiada uszkodzenia mechaniczne
  • część rzeczy nie do naprawy;

Sprawdź przykładowe defekty…

HURTOWNIA ODZIEŻY BIEŻĄCE KOLEKCJE

 
Hurtownia markowej odzieży Wiltex s.c. umożliwia wybór poszczególnych marek oraz konkretnych modeli jak i rozmiarów. W kategorii A dostępna jest szczegółowa lista pakunkowa wraz ze zdjęciami produktów oraz rozmiarami. W ofercie znajduje się również odzież ze zwrotów konsumenckich. Ten stock odzieży markowej posiadamy dostępny w siedzibie naszej firmy. W paletach znajdują się nowe ubrania z metkami, wśród których, w zależności od kategorii, pojawiają się także micro defekty (np. delikatne zabrudzenia od pudru) czy lekkie ślady użytkowania. Towar jest jednak oryginalnie zapakowany, a modele pochodzą z bieżących kolekcji.

OBUWIE MARKOWE HURTOWNIA

 

Hurtownia markowego obuwia Wiltex s.c. umożliwia wybór poszczególnych marek oraz konkretnych modeli jak i rozmiarów. W kategorii A dostępna jest szczegółowa lista pakunkowa wraz ze zdjęciami produktów oraz rozmiarami. Obuwie markowe, które znajdą Państwo w tej kategorii sprzedawane jest w oryginalnym opakowaniu, dzięki czemu zachowuje estetyczny i naturalny kształt po dostarczeniu go do klienta. Produkt ten idealnie pasuje do sprzedaży w sklepie internetowym jak i stacjonarnym. Obuwie w kategoriach B lub C, pochodzące ze zwrotów konsumenckich sprzedawane jest w oryginalnych lub zastępczych kartonikach. W swojej ofercie posiadamy również obuwie bez kartoników w kat. B oraz C (zwane “unpacked”), które zapakowane jest w foliowe worki. 

Obuwie C-shoes unpacked sprzedawane jest również na pakiety.

TOREBKI PREMIUM

Hurtownia markowych torebek Wiltex s.c. posiada w swojej ofercie torebki zarówno w A kategorii jak i torebki premium pochodzące ze zwrotów konsumenckich w B, C oraz D klasie. W kategorri A dostępna jest szczegółowa lista pakunkowa wraz ze zdjęciami produktów. Wszystkie torebki, które klient wybierze spośród listy są oryginalnie zapakowane, wypełnione, z owiniętymi gąbką styropianową rączkami. Zapewnia to najwyższą jakość produktu od początku zamówienia aż do samego dostarczenia go do klienta. W niższych kategoriach, torebki mogą posiadać minimalne defekty, co nie wyklucza ich z grona bardzo wartościowych i oryginalnych produktów.

Torebki w kat. B oraz C sprzedawane są również na pakiety.

AKCESORIA PREMIUM HURT

 

W skład pozycji akcesoria premium wchodzą przede wszystkim: portfele, paski, rajstopy, skarpetki, czapki, apaszki, szaliki. Akcesoria premium pochodzą ze zwrotów konsumenckich, w związku z tym modele są z całkowicie bieżących kolekcji. W paletach znajdują się nowe akcesoria z metkami, wśród których, w zależności od kategorii, pojawiają się minimalne ślady użytkowania lub defekty. Towar jest jednak oryginalnie zapakowany. Dodatkową opcją w pozycji akcesoria są pakiety z zegarkami, okularami i biżuterią premium.

Akcesoria w kat. B oraz C sprzedawane są również na pakiety.

GOSPODARSTWO DOMOWE, HOME

 

Gospodartwo domowe, tzw. home, dzieli się na dwie pozycje:

  1. Home-Textile (gospodarstwo miękkie, tj. ręczniki, koce, dywany, szlafroki, pościel, kołdry, poduszki, itd.)
  2. Home-Hardware (szafki, naczynia, talerze, sztućce, garnki, obrazy, itp.).

Produkt Home występuje w dwóch kategoriach jakościowy B oraz C. Każdy karton na palecie ma sprecyzowaną ilość sztuk oraz grupę (Textile lub Hardware). Produkt dostępny tylko na całe palety.Istnieje również możliwość zakupu pakietów Home w A-klasie wraz ze specyfikacją.

 

MARKI PREMIUM HURT 

 

Udostępniane przez nas produkty to przede wszystkim klasa premium, wśród której można znaleźć produkty markowe i znane marki. Dostarczając taki towar do swojego sklepu, dodatkowo w tak rewelacyjnych cenach, masz gwarancję zwiększenia zysków oraz popularności Twojego punktu sprzedaży. Luksusowe marki zawsze będą w modzie, a możliwość zakupu przez klienta marek premium za kilkadziesiąt złotych sprawia, że klient chętniej odwiedza taki second-hand lub outlet. Proponując klientom w swoim sklepie stacjonarnym obuwie, torebki, akcesoria oraz odzież od znanych brandów, w pełni zadowolisz klienta i sprawisz, że szybko do Ciebie wróci – już po nowy towar.

 

STOCK ODZIEŻY I OBUWIA MARKOWEGO – HURTOWNIA WILTEX

 

Odzież i obuwie markowe dystrybuowane przez Wiltex pochodzą wyłącznie z autentycznych kolekcji, co gwarantuje stuprocentową jakość produktu. Nasza hurtownia to miejsce, w którym zaopatrzysz się w różnorodne wyroby najbardziej rozpoznawanych marek luksusowych, wzbogacające asortyment Twojego sklepu. Zamów modele z różnych kategorii, wybierając wśród końcówek minionych kolekcji. Prezentowany przez nas stock odzieży markowej to najlepsze źródło zróżnicowanego wyposażenia dla sklepów z ubraniami second-hand i outletów. Zaopatrzenie w naszej hurtowni to szansa na urozmaicenie sklepowej oferty o produkty z wyższej półki, niemal nieróżniące się od tych, które można znaleźć w sklepach. Niektóre z nich posiadają mikro defekty, niemające wpływu na jakość ubrania. Przekłada się to na niższą cenę, przez co są chętnie wybierane przez Klientów. Hurt to sposób na uzupełnienie asortymentowych braków za wyjątkowo atrakcyjną kwotę. Zamów pierwszą dostawę, by sprawdzić, czy dzięki markowej odzieży i obuwiu popularność Twojego sklepu wzrośnie.