Marki Premium hurtownia | Wiltex - Poznań, Skórzewo
Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań

Marki premium

 

Mix odzieży premium

Produkty pozyskiwane są tylko z jednej z największych platform sprzedażowych eCommerce w Europie. Pakiet zawiera odzież marek premium, które ciężko jest znaleźć w handlu detalicznym. Każda paleta ma dokładnie sprecyzowaną ilość sztuk oraz wagę. Oferta marek premium dzieli się na dwie kategorie jakościowe:

Kategoria B:

 • zwroty klientów z obecnego sezonu (14–dniowe);
 • odzież może posiadać minimalne, odwracalne ślady użytkowania (zabrudzenia) lub małe wady producenta (zaciągnięta nitka);
 • ok. 90% odzieży z metką papierową
 • 80-90% odzież damska, 10-20% odzież męska, 0-10% odzież dziecięca;
 • zrównoważona rozmiarówka;

Kategoria C:

 • zwroty klientów z obecnego sezonu (30–dniowe);
 • odzież może posiadać znaczne ślady użytkowania lub widoczne defekty (brak guzika, zepsuty zamek);
 • ok. 80% odzieży z metką papierową;
 • 70-80% odzież damska, 20-30% odzież męska, 0-10% odzież dziecięca;
 • zrównoważona rozmiarówka;
 • dostępna tylko na całe palety;

Nasza hurtownia udostępnia na sprzedaż odzież marek premium. Asortyment pochodzi od jednej z najbardziej znanych na świecie platform sprzedażowych. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają ubrań w pakietach mix outlet. W paletach znajdują się nowe ubrania z metkami, wśród których, w zależności od kategorii, pojawiają się także micro defekty (np. delikatne zabrudzenia od pudru) czy lekkie ślady użytkowania. Towar jest jednak oryginalnie zapakowany, a modele nie są starsze niż 3 lub 6 miesięcy.

Znane marki

Udostępniane przez nas ubrania to przede wszystkim klasa premium, wśród której można znaleźć popularne marki. Dostarczając taki towar do swojego sklepu, dodatkowo w tak rewelacyjnych cenach, masz gwarancję zwiększenia zysków oraz popularności Twojego punktu sprzedaży. Luksusowe marki zawsze będą w modzie, a możliwość zakupu przez klienta marek premium za kilkadziesiąt złotych sprawia, że klient chętniej odwiedza taki second-hand lub outlet.

Owocna współpraca z Wiltex

Jesteśmy pewni, że współpracując z nami, odniesiesz sukces na rynku. Proponując klientom w swoim sklepie stacjonarnym obuwie, torebki, akcesoria oraz odzież od znanych brandów, w pełni zadowolisz klienta i sprawisz, że szybko do Ciebie wróci – już po nowy towar. Zachęcamy do podjęcia współpracy, która będzie owocna latami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa.

Hurt

Dla klientów hurtowych przygotowaliśmy portfolio produktowe opisujące wszystkie produkty w naszej ofercie, tj. odzież, obuwie, torebki, akcesoria oraz gospodarstwo domowe (home). Sprzedaż odbywa się tylko na całe palety. W celu otrzymania portfolio prosimy o kontakt mailowy.

*Ten produkt podlega restrykcjom i ograniczeniom. W celu sprawdzenia możliwości nabycia produktu prosimy o mail z danymi firmy oraz opisem działalności lub o kontakt telefoniczny.