Marki Premium hurtownia | Wiltex - Poznań, Skórzewo
Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań

Marki premium

 

Hurtownia odzieży markowej

Wiltex s.c. mając podpisane umowy na wyłączność z największymi platformami internetowymi eCommerce na świecie oraz bezpośrednio z producentami jest w stanie zaoferować produkty znanych i renomowanych marek w możliwie najniższych cenach. Produkty marek premium jakie znajdują się w naszej ofercie to przede wszystkim: odzież premium, bielizna premium, biżuteria premium, zegarki, okulary, obuwie, torebki oraz gospodarstwo domowe.

Produkty pochodzą zarówno z końcówek serii jak i z bieżących kolekcji. Jako bezpośredni importer odzieży markowej jesteśmy w stanie dostarczyć produkty wraz z listą pakunkową oraz zdjęciami. Możliwy jest również wybór zarówno modeli jak i marek. Towar zapakowany jest na paletach wraz z specyfikacją: ilość sztuk, waga, data załadunku. Dostępne kategorie jakościowe:

A-category – produkt z poprzednich kolekcji, możliwy wybór marek oraz modeli, średnia cena to 15% RRP (sugerowana cena detaliczna);
oryginalnie zapakowany, całkowicie bez defektów;
dostępna szczegółowa oferta w formacie excel wraz ze zdjęciami;

B-category – zwroty klientów z obecnego sezonu (14 – dniowe);
może posiadać minimalne, odwracalne ślady użytkowania (zabrudzenia) lub małe wady producenta (zaciągnięta nitka);

C-category – zwroty klientów z obecnego sezonu (30 – dniowe);
produkt może posiadać znaczne ślady użytkowania lub widoczne defekty (brak guzika, zepsuty zamek);

D-category – zwroty klientów z obecnego sezonu (30 – dniowe);
produkt posiada widoczne defekty (uszkodzenia mechaniczne);

 

Hurtownia odzieży bieżące kolekcje

Hurtownia markowej odzieży Wiltex s.c. umożliwia wybór poszczególnych marek oraz konkretnych modeli jak i rozmiarów. W kategorii A dostępna jest szczegółowa lista pakunkowa wraz ze zdjęciami produktów oraz rozmiarami. W ofercie znajduje się również odzież ze zwrotów konsumenckich. Ten stock odzieży markowej posiadamy dostępny w siedzibie naszej firmy. W paletach znajdują się nowe ubrania z metkami, wśród których, w zależności od kategorii, pojawiają się także micro defekty (np. delikatne zabrudzenia od pudru) czy lekkie ślady użytkowania. Towar jest jednak oryginalnie zapakowany, a modele pochodzą z bieżących kolekcji.

Odzież w kat. B jest sprzedawana również na pojedyncze pakiety.

Obuwie markowe hurtownia

 

Hurtownia markowego obuwia Wiltex s.c. umożliwia wybór poszczególnych marek oraz konkretnych modeli jak i rozmiarów. W kategorii A dostępna jest szczegółowa lista pakunkowa. Obuwie markowe, które znajdą Państwo w tej kategorii sprzedawane jest w oryginalnym opakowaniu, dzięki czemu zachowuje estetyczny i naturalny kształt po dostarczeniu go do klienta. Produkt ten idealnie pasuje do sprzedaży w sklepie internetowym jak i stacjonarnym. Obuwie w niższych kategoriach, tj. w kat. B lub C, pochodzące ze zwrotów konsumenckich sprzedawane jest w oryginalnych lub zastępczych kartonikach lub w foliowych workach.

Obuwie C-shoes unpacked sprzedawane jest również na pakiety.

Torebki premium

Hurtownia markowych torebek Wiltex s.c. posiada w swojej ofercie torebki zarówno w A kategorii jak i torebki premium pochodzące ze zwrotów konsumenckich w B, C oraz D klasie. W kategorii A firma udostępnia szczegółową listę pakunkową. Wszystkie torebki, które klient wybierze spośród listy są oryginalnie zapakowane, wypełnione, z owiniętymi gąbką styropianową rączkami. Zapewnia to najwyższą jakość produktu od początku zamówienia aż do samego dostarczenia go do klienta. W niższych kategoriach, torebki mogą posiadać minimalne defekty, co nie wyklucza ich z grona bardzo wartościowych i oryginalnych produktów.

Torebki w kat. B oraz C sprzedawane są również na pakiety.

Akcesoria premium hurt

W skład pozycji akcesoria premium wchodzą przede wszystkim: portfele, paski, rajstopy, skarpetki, czapki, apaszki, szaliki. Akcesoria premium pochodzą ze zwrotów konsumenckich, w związku z tym modele są z całkowicie bieżących kolekcji. W paletach znajdują się nowe akcesoria z metkami, wśród których, w zależności od kategorii, pojawiają się minimalne ślady użytkowania lub defekty. Towar jest jednak oryginalnie zapakowany. Dodatkową opcją w pozycji akcesoria są palety z zegarkami, okularami i biżuterią premium.

Akcesoria w kat. B oraz C sprzedawane są również na pakiety.

Gospodarstwo domowe, home

Gospodartwo domowe, tzw. home, dzieli się na dwie pozycje Home-Textile (gospodarstwo miękkie, tj. ręczniki, koce, dywany, szlafroki, pościel, kołdry, itd.) oraz Home-Hardware (szafki, naczynia, talerze, sztućce, itp.). Produkt Home występuje w dwóch kategoriach jakościowy B oraz C. Każdy karton na palecie ma sprecyzowaną ilość sztuk oraz grupę (Textile lub Hardware). Produkt dostępny tylko na całe palety.

Istnieje również możliwość zakupu pakietów Home w A-klasie wraz ze specyfikacją.

Marki premium hurt


Udostępniane przez nas produkty to przede wszystkim klasa premium, wśród której można znaleźć produkty markowe i znane marki. Dostarczając taki towar do swojego sklepu, dodatkowo w tak rewelacyjnych cenach, masz gwarancję zwiększenia zysków oraz popularności Twojego punktu sprzedaży. Luksusowe marki zawsze będą w modzie, a możliwość zakupu przez klienta marek premium za kilkadziesiąt złotych sprawia, że klient chętniej odwiedza taki second-hand lub outlet. Proponując klientom w swoim sklepie stacjonarnym obuwie, torebki, akcesoria oraz odzież od znanych brandów, w pełni zadowolisz klienta i sprawisz, że szybko do Ciebie wróci – już po nowy towar.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa. Dla klientów hurtowych przygotowaliśmy portfolio produktowe opisujące wszystkie produkty w naszej ofercie, tj. odzież, obuwie, torebki, akcesoria oraz gospodarstwo domowe (home). Sprzedaż odbywa się tylko na całe palety. W celu otrzymania portfolio prosimy o kontakt mailowy.

*Ten produkt podlega restrykcjom i ograniczeniom. W celu sprawdzenia możliwości nabycia produktu prosimy o mail z danymi firmy oraz opisem działalności lub o kontakt telefoniczny.