Home | Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań
Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań

TOWAR
WILTEX

50

asortymentów

SPRZEDAŻ
WILTEX

15

krajów eksportowych

HANDEL
WILTEX

1000

klientów

POJEMOŚĆ
WILTEX

5.000

m2

Hurtownia odzieży nowej i używanej

 


Hurtownia odzieży nowej i używanej Wiltex działa na rynku od ponad 25 lat. Od tego czasu staliśmy się jednym z największych europejskich dystrybutorów odzieży wysokiej jakości.

Siedziba firmy znajduje się w Skórzewie, w pobliżu Poznania. Nasze centrum logistyczne wraz z magazynami znajdują się na terenie o łacznej powierzchni ponad 5 000 m². Jako importer odzieży nowej i używanej, który prowadzi działalność w skali europejskiej, naszym klientom możemy zagwarantować korzystne ceny i łatwy transport od drzwi do drzwi.


Odzież markowa – marki premium

 

Nasza hurtownia udostępnia na sprzedaż produkty marek premium. Są to najnowsze, bieżące modele, markowe ubrania pochodzące ze zwrotów.

Jako hurtownia markowej odzieży i bezpośredni importer odzieży, obuwia, torebek, akcesoriów oraz gospodarstwa domowego jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość w stosunku do ceny.

Odzież outlet – nowe ubrania

 

Jako hurtownia outlet dysponujemy także szeroką gamą ubrań outlet, czyli produktów znanych marek, które w ubiegłych sezonach nie znalazły swoich nabywców.

Nie zabraknie także końcówek kolekcji czy zwrotów konsumenckich. W skład naszej oferty wchodzi zarówno odzież damska, odzież męska oraz odzież dziecięca. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają ubrań w pakietach mix outlet.

Odzież używana z Anglii

 

Jako importer odzieży używanej o silnej pozycji na rynku, oferujemy korzystne warunki współpracy. Hurtownia odzieży używanej Wiltex oferuje odzież second hand najwyższej klasy, która została starannie wyselekcjonowana.

Co więcej, wybierając odbiór osobisty swojego zamówienia możesz otworzyć swój pakiet i sprawdzić, czy nasza odzież używana z Anglii spełnia Twoje oczekiwania. Dzięki temu masz pewność, że w każdym sprzedawanym przez nas pakiecie znajdziesz odzież adekwatną do kategorii, często z papierowymi metkami!