FAQ

KIM JEST FIRMA WILTEX?

Wiltex s.c. to firma, która znajduje się w Skórzewie, koło Poznania. Jako hurtownia sprowadzamy odzież, obuwie, akcesoria, dodatki oraz gospodarstwo domowe, a następnie eksportujemy nasze produkty do krajów całej Europy.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY?

Specjalizujemy się w handlu markami premium, w tym odzieżą, obuwiem i wszelkiego rodzaju dodatkami. Produkt ten pochodzi ze zwrotów konsumenckich z bieżących kolekcji. Dodatkowo firma Wiltex s.c. zajmuje się stockami magazynowymi oraz wszelkiego rodzjau odzieżą nową pochodzącą z nadwyżek magazynowych. Trzecim filarem firmy jest odzież używana. Obecnie współpracujemy z wieloma firmami, z którymi zawarliśmy kontrakty regulowane umowami. Są naszymi lojalnymi partnerami i wiarygodnymi źródłami wysokiej jakości artykułów markowych.

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z FIRMĄ WILTEX?

Nie jesteśmy pośrednikami, zamiast tego wszystkie oferowane towary są dostępne w naszym magazynie i są naszą własnością. Oferujemy dobrą jakość oraz szeroką gamę produktów. Ze względu na naszą dużą pojemność magazynową zawsze posiadamy wystarczającą ilość produktów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia produktów i asortymentów w siedzibie naszej firmy.

ILE KOSZTUJĄ NASZE PRZEDMIOTY?

Ceny naszych produktów różnią się za względu na asortyment, jakość produktu oraz wielkość zamówienia. Firma udostępnia ceny wszystkich produktów na stronie internetowej oraz na fanpage’u na facebook’u. W przypadku chęci zamówienia większej ilości towaru ceny są ustalana osobiście.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA PRODUKTU?

W siedzibie naszej firmy klient ma możliwość zapoznać się z zawartością każdego asortymentu. Każdy pakiet odzieży można przejrzeć w całości, aby mieć pełny obraz tego co ma się zamiar kupić.

CZY WYSYŁAMY TOWAR?

Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt to 22 zł/pakiet brutto po wpłacie na konto oraz 26 zł/pakiet za pobraniem. W przypadku zamówień hurtowych organizujemy własny transport lub korzystamy z firmy kurierskiej DHL/RABEN (zamówienia paletowe).