FAQ | Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań
Wiltex - Odzież nowa i używana, Skórzewo, Poznań

FAQ

 

Kim jest firma Wiltex?
Wiltex to firma, która znajduje się w Skórzewie, koło Poznania. Jako hurtownia sprowadzamy odzież, buty i akcesoria z całej Europy i eksportujemy do krajów Europy Wschodniej.

W czym się specjalizujemy?
Specjalizujemy się w handlu odzieżą używaną, sortowaną pochodzącą z Anglii oraz wszelkiego rodzaju nowymi stoki odzieżowymi. Obecnie współpracujemy z wieloma firmami, z którymi zawarliśmy kontrakty regulowane umowami. Są naszymi lojalnymi partnerami i wiarygodnymi źródłami wysokiej jakości artykułów markowych.

Dlaczego warto kupować u nas?
Nie jesteśmy pośrednikami, zamiast tego wszystkie oferowane towary są dostępne w naszym magazynie i są naszą własnością. Oferujemy dobrą jakość oraz szeroką gamę produktów. Ze względu na naszą dużą pojemność magazynową zawsze posiadamy wystarczającą ilość produktów. Zapraszamy wszystkich naszych klientów do obejrzenia produktów i asortymentów w naszym magazynie.

Ile kosztują nasze przedmioty?
Ceny są dostępne tylko na życzenie podczas osobistej rozmowy.

Czy istnieje możliwość obejrzenia towaru przed zakupem?
Klient może otworzyć każdy worek i zapoznać się z jego zawartością. Każdy pakiet odzieży można przejrzeć w całości, aby mieć pełny obraz tego co ma się zamiar kupić.

Czy wysyłamy towar?
Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt to 19zł/worek brutto. W przypadku zamówień hurtowych organizujemy własny transport.